PANIE ŚWIĘTOWAŁY - DZIEŃ KOBIET

Nasze Panie, w sobotę, 12 marca, bardzo hucznie świętowały jedno z najpiękniejszych świąt płci pięknej, czyli Dzień Kobiet, a świetlica w OSP Szemrowice pękała w szwach.

Frekwencja dopisała wyjątkowo, gdyż na imprezie było ponad 60 pań, nie tylko z Szemrowic, ale także z odległych miejscowości. Imprezę prowadził i nieustannie zabawiał Panie jedyny facet w gronie, a mianowicie Pan Norbert Thomann. Było naprawdę ciekawie i wesoło przez cały sobotni wieczór aż do późnych nocnych godzin. Pan Norbert Thomann, przebrany a to za księdza, a to za gospodynię domową, zapewnił oprawę muzyczną, nieustającą biesiadę, a skeczom i żartom nie było końca. Każda z Pań otrzymała także osobiste życzenia i prześliczną różę. Oczywiście było także mnóstwo konkursów, a zadania konkursowe znajdowały się ukryte w balonie, trzeba go było tylko przebić. Panie mogły sprawdzić się z wiedzy gwary śląskiej, przekonać się, która jest szybszą gospodynią podczas bicia piany z jajek, wziąć udział w konkurencji przebijania balonów (pupą), czy też w konkursie z przekładaniem kapeluszy. Oczywiście nie zabrakło także wałka do ciasta, a konkurs polegał na podawanie go między nogami.

Catering przygotowała zawsze niezawodna firma Pana Krystiana Jarzombka z Warłowa.

Organizatorzy serdecznie dziękują Paniom za tak liczne przybycie i wspaniałą zabawę, bo za rok następny Dzień Kobiet w Szemrowicach się na pewno odbędzie. Zapraszamy!